Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 990.00
Lek 3,490.00
Sold out
Fustan klasik i gjate, me detaj te care te pjesa e kembes dhe me rripa te pjesa e dekoltese, I pershtatshem per evente dhe mbremje.
kodi
  • 11125
ngjyra
  • e kuqe
  • jeshile
  • e zeze
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections