Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 3,290.00
{price}% OFF
Fustan me detaje tyli te pjesa e menges, i shkurter siper gjurit. Te pjesa e gjoksit ka kupa qe ju mundeson mos te vishni te brendshme.Stil dhe i pershtatshem per cdo event tuajin.
kodi
  • 11167
ngjyra
  • e zeze
  • e bardhe
masa
  • M
  • S
  • L
Product type
Product collections

RELATED PRODUCTS