Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 3,990.00
{price}% OFF
Fustan klasik me gjatesi deri ne fund te kembeve. Vjen me detaje lidhjeje te krahet, kupa te integruara te pjesa e bustit dhe nje te care te vogel te pjesa mbrapa. Eshte cope e plote definuese, qe nxjerr bukur trupin. Model shume fin, perfekt per evente. 
kodi
  • 11152
ngjyra
  • e zeze
  • e bardhe
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections