Skip to product information
1 of 3

Jeans i gjere

Jeans i gjere

Jeans i gjere material i plote me bel te larte dhe detaje te grisurash perpara. Definojne shume belin dhe te pasmet.
Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details