Skip to product information
1 of 2

Jeans 2

Jeans 2

Jeans material i plote shume definues, me detaje te grisurash dhe rri perfekt ne trup.
Regular price Lek 2,790.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details