Skip to product information
1 of 4

Jelek

Jelek

Jelek shume stil, me prerje qe vjen pas trupit dhe definon. Pjesen e shpatullave e ka te hapur. Copa eshte e plote dhe mund te vishet me vete ose e kombinuar me veshje tjeter poshte. 
Regular price Lek 1,790.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details