Set
Set
Set
Set
Set
Set
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Lek 2,990.00
{price}% OFF
Set i ndare ne dy pjese xhakete e cila vjen e shkurter me kopsa dhe xhepa para ,dhe pjesa e setit poshte vjen fund pantollon. Nje material i plote dhe i fresket.
kodi
  • 14923424
ngjyra
  • e zeze
  • ROZE
masa
  • M
  • L
  • XS
  • S
Product type
Product tags
Product collections