Pantallona te gjera
Pantallona te gjera
Pantallona te gjera
Pantallona te gjera
Pantallona te gjera
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,190.00
Lek 1,790.00
{price}% OFF
Pantallona te gjera, material i bute dhe i fresket, me gjatesi deri ne fund te kembeve dhe me llastik ne pjesen e belit.
kodi
  • 1504315
ngjyra
  • CAMEL
  • BLU
  • e zeze
  • bezhe
masa
  • L
  • M
  • S
Product type
Product collections