Skip to product information
1 of 4

Xhakete

Xhakete

Xhakete pranverore me detajin me vija, qe eshte trend i momentit. Vjen e gjate deri te vithet dhe prerje qe definon belin. Eshte model qe qendron hapur. Ka detaj te menget, qe mund te mblidhet me kopse nese deshiron dhe detaj xhepa. 
Regular price Lek 2,790.00 ALL
Regular price Lek 3,990.00 ALL Sale price Lek 2,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details