Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,790.00
Xhakete klasike me detaj dopjo kopse, Vjen ne stil oversize dhe e gjate stil boyfriend. Mund ta gjeni ne 3 ngjyra te pershtatshme per pranvere. Copa eshte e lehte, por cilesore dhe me astar nga brenda. 
kodi
  • 18894
ngjyra
  • E Zeze
  • E Bardhe
  • Pastel
masa
  • 40
  • 34
  • 42
  • 36
  • 38
Product type

RELATED PRODUCTS

There are no product yet!