Jeans Jacket
Jeans Jacket
Jeans Jacket
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Lek 3,190.00
{price}% OFF
Xhakete xhins prerje e gjere oversize, dhe e gjate. Me xhepa ne pjesen parme, me material te plote dhe cilesor. Kombinohet lehtesisht  me cdo outfit.
kodi
  • 148101
ngjyra
  • BLU
masa
  • M-L
  • XL-XXL
  • XS-S
Product type
Product tags
Product collections