Big Oversize Jeans Jacket
Big Oversize Jeans Jacket
Big Oversize Jeans Jacket
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Lek 3,490.00
{price}% OFF
Xhakete jeans qe shkon deri ne 3xl me nje stil te gjere e te gjate oversize. E perbere nga  material i plote, me detaje te grisurash dhe me xhepa ne pjesen e perparme, eshte nje zgjedhje ideale per cdo kombinim.
kodi
  • 148103
ngjyra
  • BLU
masa
  • M-L
  • XL-XXL
  • XS-S
Product type
Product collections