Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Kemishe e plote saten, me kopsa te bardha. Me gjatesi deri te vithet. E pershtatshme ne kombinime casual dhe klasike. Me jake te hapur.
kodi
 • 1240101
ngjyra
 • e bardhe
 • bezhe
 • KAFE
 • PASTEL
 • e zeze
 • BLU
 • jeshile
masa
 • M
 • L
 • S
 • XS
Product type
Product tags
Product collections