Kemishe Oversize
Kemishe Oversize
Kemishe Oversize
Kemishe Oversize
Kemishe Oversize
Kemishe Oversize
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 2,190.00
{price}% OFF
Kemishe me prerje oversize, e thjeshte me jake dhe menge te gjata, me nje xhep ne njeren ane.  Perpos komoditetit, kjo kemishe ju ofron nje game te gjere kombinimesh te cdo stili, duke nisur qe nga ai casual per perditshmeri deri tek ai klasik.
kodi
  • 14740546
ngjyra
  • LEJLA
  • e bardhe
masa
  • L
  • S
  • XS
  • M
Product type
Product collections