Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Kemishe e lehten per ne vere , vjen me prerjen e vecante tek pjesa e qafes duke krijuar  dy carje anash dhe nje mbrapa,
kodi
  • 14740489
ngjyra
  • e zeze
  • e bardhe
masa
  • L
  • S
  • M
  • XS
Product type
Product collections