Kemishe
Kemishe
Kemishe
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,190.00
Lek 1,790.00
{price}% OFF
Kemishe e lehte per vere, material i plote, vjen me menge te gjata dhe me jake V. Ka kopsa deri ne fund. Shum e vecante per kombinimet tuaja.
kodi
  • 149869
ngjyra
  • bezhe
  • e zeze
masa
  • M
  • S
  • L
Product type
Product collections