Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,490.00
{price}% OFF
Kemishe saten me vija prerje oversize, ka nje material te plote dhe te fresket, eshte nje nga trendet e ketij sezoni e cila nuk duhet humbur.
kodi
  • 14740537
ngjyra
  • jeshile
  • BLU
masa
  • L
  • M
  • S
  • XS
Product type
Product collections