Kemishe me vija
Kemishe me vija
Kemishe me vija
Kemishe me vija
Kemishe me vija
Kemishe me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 2,290.00
{price}% OFF
Kemishe pambuku me pattern me vija, prerje oversize dhe e lirshme, nje nga trendet e ketij sezoni e cila nuk duhet humbur. Materiali eshte i plote dhe ju ofron butesi dhe komoditet.
kodi
  • 14740548
ngjyra
  • Pastel
  • jeshile
masa
  • S
  • M
  • XS
  • L
Product type
Product collections