Kemishe me vija
Kemishe me vija
Kemishe me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Kemishe me pattern me vija, perbehet nga material i plote pambuku me prerje te lirshme oversize. Lehtesisht e kombinueshme ne c'do veshje per t'ju dhuruar nje pamje sa me te kuruar dhe plot stil.
kodi
  • 1504466
ngjyra
  • e zeze
  • BLU
masa
  • L
  • S
  • M
Product tags
Product collections