Bluze me menge te rena
Bluze me menge te rena
Bluze me menge te rena
Bluze me menge te rena
Bluze me menge te rena
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Bluze me menge te rena, material i bute dhe i fresket. Perfekte per kombinimet tuaja qe te dukeni sa me bukur.
kodi
  • 1504458
ngjyra
  • e bardhe
  • e zeze
masa
  • M
  • L
  • S
Product type
Product collections