Bluze pambuku me jake V
Bluze pambuku me jake V
Bluze pambuku me jake V
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,190.00
T-shirt pambuku, material i plote, gjatesi normale dhe jake V. Me design minimalist te printuar.
kodi
  • 1317171
ngjyra
  • e bardhe
  • e zeze
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections