Skip to product information
1 of 12

Elle's Crop

Elle's Crop

Crop material i gomuar elastik, me cope dyshe ne pjesen perpara.Rri perfekt ne trup dhe kombinohet pothuajse me cdo gje.
Regular price Lek 790.00 ALL
Regular price Sale price Lek 790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details