Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00

Fundi xhins vjen me xhepa te bollshem, trecereksh dhe mbyllje me zinxhir dhe kopse. Fundi thekson format trupore si dhe teper komod.

kodi
  • 132353
ngjyra
  • BLU
masa
  • 36
  • 38
Product type
Product tags
Product collections