Fund Cargo
Fund Cargo
Fund Cargo
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00

Fund i shkurter cargo vjen ne material xhins i plote. Me xhapa te bollshem ne pjeset anesore, mbyllja behet me zinxhir dhe kopse.Lehtesisht i kombinueshem.

kodi
  • 132355
ngjyra
  • BLU
masa
  • 34
  • 36
  • 38
  • 42
  • 40
Product type
Product tags
Product collections