Polka Dress
Polka Dress
Polka Dress
Polka Dress
Polka Dress
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,790.00
{price}% OFF
Fustan me pattern me pika me material krem te derdhur, i plote dhe aspak transparent, me prerje me llastik ne pjesen e belit dhe nje te care te lehte per ti shtuar me shume elegance dhe hijeshi, ne menyre se si qendron veshur ne trup.
kodi
  • 1477810408
ngjyra
  • jeshile
  • e zeze
masa
  • S
  • L
  • XS
  • M
Product type
Product collections