Fustan i gjate
Fustan i gjate
Fustan i gjate
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,190.00
Lek 3,490.00
{price}% OFF
Fustan i gjate me detaje unike, menge te gjata i perber nga nje material i lehte dhe i fresket.
kodi
  • 1478965
ngjyra
  • jeshile
  • e zeze
  • e bardhe
masa
  • L
  • S
  • M
  • XS
Product type
Product tags
Product collections