Linen Dres
Linen Dres
Linen Dres
Linen Dres
Linen Dres
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,190.00
Lek 3,790.00
{price}% OFF
Fustan lino me aksesorin e rripit ne zonen e belit dhe me kopsa ne pjesen e parme per ta pershtatur sipas deshires. Karakterizohet nga materiali i lehte dhe i fresket. Ndihuni te lirshme dhe plot stil.
kodi
  • 1478904
ngjyra
  • jeshile
  • e bardhe
masa
  • M
  • XS
  • S
  • L
Product type
Product collections