Crochet me rruaza
Crochet me rruaza
Crochet me rruaza
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,990.00

Crochet me thurje. Model i cili eshte trend i momentit. Vjen i gjate, i care ne te dy pjeset anesore dhe detaje rruazazh qe e bejne edhe me te vecante 

kodi
  • 1274242
ngjyra
  • Bezhe
  • E zeze
  • Kafe
Product tags
Product collections