Fustan me lule
Fustan me lule
Fustan me lule
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,790.00
Sold out

Fustani vjen me lule ne material cilesor dhe prerje fantastike. Ne pjesen e gjoksit vjen me kupa. Fustani ka rripa qe lidhen ne fjongo dhe ka gjatesi trecerekeshe.

kodi
  • 11911530
ngjyra
  • BLU
  • JESHILE
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections