Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,790.00

Fustani skims me riga vjemn me rripa te holle, kuruz te hapur dhe gjatesi deri poshte gjurit. Material elastik shume cilesor.

kodi
 • 1510015
ngjyra
 • Pastel
 • PASTEL
 • e zeze
 • E zeze
 • Lejla
 • LEJLA
 • Bojqielli
masa
 • XS
 • S
 • M
 • L
Product type
Product tags
Product collections