Maxi Dress
Maxi Dress
Maxi Dress
Maxi Dress
Maxi Dress
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 2,190.00
{price}% OFF
Fustan i gjere, material i plote dhe i fresket. Gjatesia trecerekeshe dhe rri lirshem ne trup.
kodi
  • 777
ngjyra
  • Jeshile
  • Roze
  • E zeze
  • Bezhe
masa
  • 0
Product type
Product collections