Skip to product information
1 of 2

Fustan Klasik per evente

Fustan Klasik per evente

Fustan klasik me gjatesi deri siper gjurit. Vjen me kupa, qe ofrojne push up te pjesa e bustit. Ka detaje te menget qe mund te mbahen te varura ose siper ne shpatulla. Qepja ne pjesen e poshtme te fustanit eshte e rrudhosur dhe mbulon pjesen e barkut dhe vitheve.
Regular price Lek 1,790.00 ALL
Regular price Lek 3,790.00 ALL Sale price Lek 1,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details