Straight Jeans
Straight Jeans
Straight Jeans
Straight Jeans
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00
Sold out

Nje kombinim i pambukut dhe materialit elastane per te krijuar bluzen me perfekte me nje material te bute rezistent dhe te fresket , perfekte se si pershatatet ne trup.

kodi
  • 132348
ngjyra
  • BLU
masa
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
  • 34
  • 36
Product type
Product collections