Xhinse te shkurtra me thek
Xhinse te shkurtra me thek
Xhinse te shkurtra me thek
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00

Xhinse te shkurtra ne material elastik. Bel te larte qe definojne format. Mbyllje me zinxhir, xhepa dhe theke.

kodi
  • 132362
ngjyra
  • e bardhe
masa
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Product collections