Xhinse te shkurtra me grisje
Xhinse te shkurtra me grisje
Xhinse te shkurtra me grisje
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00

Xhins i shkurter me bel te larte qe definojne ne menyre perfekte belin.Detaje me te grisur dhe xhepa te bollshem. Pjesa funore pam tegel. 

kodi
  • 132363
ngjyra
  • Blu
masa
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Product collections