Jelek me vija
Jelek me vija
Jelek me vija
Jelek me vija
Jelek me vija
Jelek me vija
Jelek me vija
Jelek me vija
Jelek me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,190.00

Jelek me vija dhe me 3 kopsa. Shume ne mode dhe rri shume bukur bne trup. 

I pershtatshem per tu veshur me cdo gje

 

kodi
 • 12120114
ngjyra
 • Gri
 • GRI
 • Bezhe
 • E bardhe
 • e bardhe
 • Blu
masa
 • 34
 • 36
 • 38
 • 40
 • 42
Product type
Product tags
Product collections