Jumpsuit me kupa
Jumpsuit me kupa
Jumpsuit me kupa
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,990.00

Jumpsuit vjen me kupa dhe rripa qe lidhen ne forme fjongo. Mbyllje ne pjesen e pasme me zinxhir. Super cilesi dhe vjen me cmim fantastik

kodi
  • 11911310
ngjyra
  • jeshile
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections