Tank Top
Tank Top
Tank Top
Tank Top
Tank Top
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 790.00

Tank Top vjen me shapone dhe jake te mbyllur rrumbullake. Material teper elastik dhe cilesor. Vjen me rriga dhe ne disa ngjyra

kodi
 • 1510402
ngjyra
 • e bardhe
 • E bardhe
 • E zeze
 • Gri
 • ROZE
 • Roze
 • Bl
 • Blu
masa
 • S
 • M
 • L
Product type
Product collections