Satin Dress
Satin Dress
Satin Dress
Satin Dress
Satin Dress
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,790.00
{price}% OFF
Fustan saten material i plote, vjen me kopsa para dhe prerje V anash duke krijuar carje anash dhe te duket me stile.
kodi
  • 14740501
ngjyra
  • e zeze
  • ROZE
masa
  • L
  • S
  • XS
  • M
Product type
Product collections