Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,490.00
{price}% OFF
Fustan i shkurter 100% pambuk vjen me kopsa deri ne fund dhe me detajet e pencave tek pjesa e belit per t'u dukur sa me elegante.
kodi
  • 1478858
ngjyra
  • ROZE
  • jeshile
masa
  • XS
  • L
  • M
  • S
Product type
Product tags
Product collections