Kemishe lino me menge te shkurtra
Kemishe lino me menge te shkurtra
Kemishe lino me menge te shkurtra
Kemishe lino me menge te shkurtra
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00

Kemisha ne material lino. Jake me kapak dhe menge te shkurtra. Mbyllje me kopsa ne pjesen e perparme, e shkurter nga para dhe me e gjate nga pas. Prerje e lirshme.

kodi
  • 16234162
ngjyra
  • Bezhe
  • bezhe
  • E bardhe
  • e bardhe
  • Jeshile
  • jeshile
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections