Set me fund
Set me fund
Set me fund
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00
Lek 3,490.00
{price}% OFF
Set i ndare ne dy pjese i cili vjen me kemishe me kopsa dhe me fundin e shkurter me detajin e hapjes ne pjesen e perparme. Karakterizohet nga material i plote dhe i lehte, i pershtatshem per stinen pranverore.
kodi
  • 149548
ngjyra
  • jeshile
  • BLU
masa
  • S
  • M
  • XS
  • L
Product type
Product tags
Product collections