Set kanatjere dhe pantallona te gjata
Set kanatjere dhe pantallona te gjata
Set kanatjere dhe pantallona te gjata
Set kanatjere dhe pantallona te gjata
Set kanatjere dhe pantallona te gjata
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,790.00

Set kanatjere dhe pantallona te gjata. Kanatjerja ka detaje fjongoje ne pjesen e dekoltese. Pantallonat jane stil i gjere me material cilesor. Vjen ne dizenjo me vija.

kodi
  • 16231157
ngjyra
  • Blu
  • E bardhe
  • Bezhe
  • bezhe
  • Jeshile
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product tags
Product collections