Body me jake rrethore
Body me jake rrethore
Body me jake rrethore
Body me jake rrethore
Body me jake rrethore
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Body me jake rrethore me material elastik te gomuar, me dopjo cope ne pjesen e bustit. Ndihet si nje lekure e dyte ne trupin tuaj qe ju perqafon format dhe linjat.
kodi
 • 7070
ngjyra
 • BLU
 • krem
 • e zeze
 • GRI
 • KAFE
 • CAMEL
masa
 • S
 • XS
 • M
 • XL
 • L
Product type
Product collections