Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Pantallona me prerje te gjere dhe material i fresket, vjen ne kater ngjyra te ndryshme. Shume komode dhe praktike ne perditshmeri
kodi
  • 14710270
ngjyra
  • E kuqe
  • e zeze
  • LEJLA
  • KAFE
  • e kuqe
masa
  • XS
  • S
  • M
  • L