Pantallona Lino
Pantallona Lino
Pantallona Lino
Pantallona Lino
Pantallona Lino
Pantallona Lino
Pantallona Lino
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,790.00
Pantallona lino te cilat perbehen nga material i plote aspak i tejdukshem, me pensa prerje te gjera dhe te lirshme. Plotesojne look-un tuaj te perditshem dhe jo vetem, me nje stil mjafte modern dhe komod.
kodi
  • 14710237
ngjyra
  • KAFE
  • jeshile
  • e bardhe
masa
  • M
  • L
  • S
Product type
Product tags
Product collections