Pantallona Saten
Pantallona Saten
Pantallona Saten
Pantallona Saten
Pantallona Saten
Pantallona Saten
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Pantallona saten, material i plote me llastik ne bel dhe xhepa funksional vijne te gjata deri tek kyci i kembes dhe jan prerje e gjere ne funde.
kodi
  • 1504102
ngjyra
  • KAFE
  • bezhe
  • CAMEL
  • jeshile
masa
  • S
  • L
  • M
Product type
Product tags
Product collections