Pantallona te gjata
Pantallona te gjata
Pantallona te gjata
Pantallona te gjata
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,790.00
Pantollona prerje e gjere me astar te shkurter dhe xhepa funksional. Materiali eshte lino i  fresket dhe komod per ne perditshmeri.
kodi
  • 14710239
ngjyra
  • jeshile
  • e bardhe
  • bezhe
masa
  • L
  • S
  • M
  • XS