Pantallona Saten
Pantallona Saten
Pantallona Saten
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,190.00
{price}% OFF
Pantallona te gjata saten me prerje te lirshme dhe te gjere, perbeht nga material i plote. Ju ofrojn komoditet dhe lirshmeri ne levizje. Me nje stil elegant ne pjesen e belit dhe tegelin e drejt ne pjesen e gjatesis se pantallonit.
kodi
  • 1472
ngjyra
  • Kafe
  • e zeze
  • GRI
  • KAFE
masa
  • M
  • L
  • S
  • XS
Product type
Product tags
Product collections