Pantallona te gjata
Pantallona te gjata
Pantallona te gjata
Pantallona te gjata
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Pantallona te gjata me prerje te gjere e shoqeruar me detajin unik tek pjesa e belit dhe me xhepa funksional.
kodi
  • 14923273
ngjyra
  • ROZE
  • e bardhe
  • e zeze
masa
  • S
  • XS
  • M
  • L